KONTAKT

Runö Möten & Events
Näsvägen 100
184 92 Åkersberga
 
Tel vxl                      08-555 380 00
Tel bokning              08-555 381 00
Fax vxl                     08-555 380 80
E-post                      info@runo.se
www.runo.com

MÖTESBOKNING/PROJEKTLEDNING



Anneli Norman Frödin
anneli.norman-frodin@runo.se 
08-555 380 05
 

Marianne Ramström
marianne.ramstrom@runo.se
08-555 380 02




 
FÖRSÄLJNING OCH MARKNAD
    Maria Norlin
maria.norlin@runo.se
Föräldraledig                                   

   

Titti Berg Mark
titti.berg.mark@runo.se
08-555 382 66



         
 

Sofi Nymann
sofi.nymann@runo.se
08-555 380 37


 


RECEPTIONSCHEF

    Ulrika Lindström
ulrika.lindstrom@runo.se 
08-555 380 04


RESTAURANGCHEF
   

Maria Karlsson maria.karlsson@runo.se
Föräldraledig



         
 

Anna Edblad
anna.edblad@runo.se
08-555 380 32


KÖKSCHEF
   
Glenn Poulter
glenn.poulter@runo.se 
08-555 380 27



 
FASTIGHETSCHEF
 
Mats Näfve
mats.nafve@runo.se 
08-555 380 50

 
               
CHEFSHUSFRU
 
Katarina Collin
katarina.collin@runo.se 
08-555 380 17



EVENT- & KONFERENSTEKNIKER
   

Marcus Österman
marcus.osterman@runo.se
08-555 383 54


 

 
Joakim Langhard
joakim.langhard@runo.se
08-555 383 52



     
                 
EKONOMICHEF
    Carl Grundell
carl.grundell@runo.se
08-555 380 22


PLATSCHEF
    Gunilla Runsten
gunilla.runsten@runo.se
08-555 382 61 


 
 



* FÖRETAG

* KONTAKTPERSON

* ADRESS

* POSTNUMMER

* POSTADRESS

* TELEFON

* E-POST


Visa mer
MÖTET
STARTDATUM

ANKOMSTTID

ANTAL ENKELRUM

ANTAL MÖTESDELTAGARE

SLUTDATUM

AVRESETID

ANTAL DUBBELRUM

SYFTET MED MÖTET

MÖTESLOKALEN


GRUPPRUM ANTAL

TEKNIK


Trådlöst Wifi finns i alla rum
Projektor finns i alla mötesrum
ÖVRIGT

ÖVRIGT


KONSTSKATTEN
Runö ruvar på en av Sveriges häftigaste konstskatter. Totalt över 700 verk med flera av de stora inom svensk konst! Vi guidar dig gärna.

KONSTSKATTEN

SVANENMÄRKTA

SVANENMÄRKTA
Runö har klarat alla tuffa tester och certifierats som Svanenmärkta. Kraven höjs dessutom hela tiden vilket innebär att vi vässar vårt miljöarbete hela tiden!